Kategorie

Odběr novinek [Newsletter]

Jack 47 F1 Fast Version® Zobrazit v plné velikosti

Jack 47 F1 Fast Version® - Sweet seeds ( AKCE 3+1ks , 5+2ks )

Feminizovaný  ne-samokvetoucí verze s ultra rychlým květem je jedním z nejsilnějších kmenů v našem katalogu. Tento kmen je výsledkem křížení mezi vybranou genetickou linií SWS31 (Jack 47 Auto®) a elitní klon našeho SWS08 (Jack 47®).

 

Křížení mezi samokvetoucí a ne-samokvetoucím kmenem přichází ne-samokvetoucí genetika která zkracuje dobu kvetení o jeden týden, ve srovnání s původní verzí SWS08 (Jack 47® original).

Jedná se o velmi silný kmen, který produkuje mimořádně energické rostliny s tlustými pupeny, které budou plně pokryty bohatou pryskyřicí během kvetení. Chuť a vůně tohoto kmene je svěží a sladká, s tóny kadidla a květin v kombinaci s citrónovým náznakem.

Indica / Sativa: 25% / 75% Indoor Výnos: 500-600 g / m2 Venkovní Výtěžek odpovídámaximální Indoor Kvetoucí: 7-8 týdnů Sklizeň outdoor: polovina září 

pro více informací navštivte stránku výrobce:

http://sweetseeds.es/official/en/jack-47-f1/

Více informací

824 Kč

Podle § 283 - § 287 je pěstování marihuany nezákonné a porušením tohoto zákona Vám hrozí tresty odnětí svobody za paragrafy :

- Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy
- Nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku
- Přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu
- Výroba a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu
- Šíření toxikomanie

Upozornění prodejce:

Veškerá semena jsou prodávána zapečetěna v originálních obalech, pro sběratelské, archivní a etnobotanické účely. Porušením obalu či naklíčením semen se můžete dopustit trestného činu Nedovolená výroba omamné a psychotropní látky, za což prodejce nenese žádnou odpovědnost. Jako společnost jsme proti ZNEUŽÍVÁNÍ jakýchkoliv nedovolených látek či látek evidentně poškozujících lidské zdraví a mysl. Ani jedna rostlina s obsahem THC více jak 0,3% není povolena. Bez ohlášení lze sít pouze certifikovaná osiva jako Finola, USO,...

Tato semena skladujte při teplotě 0-5 C a sejte pouze v případě, že se změní legislativa.