Kategorie

Odběr novinek [Newsletter]

Skydawg Soda® - Dutch Passion - regular - 10 ks - BRZY V PRODEJI Zobrazit v plné velikosti

Skydawg Soda® - Dutch Passion - regular - 10 ks - BRZY V PRODEJI

Skydawg Soda se řadí mezi regulérní (nefeminizované) odrůdy vypěstované zkřížením samice Skywalker Haze a ověřeného extrémně potentního samce USA Chemdawg. Hybrid zpočátku nabudí a působí velmi příjemně, ovšem přibližně po hodině působení může začít příjemně otupovat a uvolňovat mysl – obzvláště když si potáhnete víckrát.

Rozestupy mezi květy jsou spíše kratší, takže rostlina působí pořádně obsypaně. Za všechny své vlastnosti vděčí tomu, že v ní jasně dominují indikové geny. Název zase získala díky sladkému třešňovému aromatu, které nám připomíná limonádů (anglicky soda) s touto příchutí.

Pokud hledáte vysoce kvalitní regulérní mateční rostliny pro své vlastní křížení, měli byste rozhodně zvážit odrůdu Skydawg Soda.

Společnost Dutch Passion uvedla jako první na světě do praxe techniku produkce feminizovaných semen, díky čemuž je také mohla jako vůbec první představit konopnému světu. To ovšem neznamená, že bychom zcela zanevřeli na naše začátky, a proto v naší nabídce i nadále naleznete regulérní semena, a to i přestože v současné době představují jen minimální podíl z celkových prodejů. Pokud se tedy řadíte mezi naše „old-schoolové“ zákazníky, regulérní Skydawg Soda je pro vás perfektní volbou!

Typ: Regular (v semenech bude jak samčí tak samičí pohlaví)
Fotoperioda: Normal
Genetika: Skywalker Haze x Chemdawg
Prostředí: Indoor
Úroda: XL
Sativa/Indica: Hybrid
Délka květu: 9 týdnů
Categories DP: USA Special

Prodaváme: 10 ks semen v balení.
Pro více informací naštivte stránky výrobce:

https://dutch-passion.com/cs/semena-marihuany/skydawg-soda

Více informací

DPR010SKYSO

3 200 Kč

Podle § 283 - § 287 je pěstování marihuany nezákonné a porušením tohoto zákona Vám hrozí tresty odnětí svobody za paragrafy:

- Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy
- Nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku
- Přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu
- Výroba a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu
- Šíření toxikomanie

Upozornění prodejce:

Veškerá semena jsou prodávána zapečetěna v originálních obalech, pro sběratelské, archivní a etnobotanické účely. Porušením obalu či naklíčením semen se můžete dopustit trestného činu Nedovolená výroba omamné a psychotropní látky, za což prodejce nenese žádnou odpovědnost. Jako společnost jsme proti ZNEUŽÍVÁNÍ jakýchkoliv nedovolených látek či látek evidentně poškozujících lidské zdraví a mysl. Ani jedna rostlina s obsahem THC více jak 0,3% není povolena. Bez ohlášení lze sít pouze certifikovaná osiva jako Finola, USO,...

Tato semena skladujte při teplotě 0-5 C a sejte pouze v případě, že se změní legislativa.