Kategorie

Odběr novinek [Newsletter]

Auto CBG-Force® - Dutch Passion - autoflowering - BRZY V PRODEJI Zobrazit v plné velikosti

Auto CBG-Force® - Dutch Passion - autoflowering - BRZY V PRODEJI

V našem šlechtitelském programu zaměřeném na CBG jsme se soustředili na vyšlechtění jak feminizované odrůdy, tak samonakvétací – obě s vysokým obsahem CBG a velmi nízkým nebo prakticky žádným obsahem THC. Po uvedení semen feminizované odrůdy CBG-Force na trh nyní chystáme zahájení prodeje autofloweringové verze této variety – Auto CBG-Force.

Po provedení řady testů jsme došli k závěru, že Auto CBG-Force má konzistentně nižší obsah THC než klasická fotoperiodická odrůda CBG-Force. U Auto CBG-Force se jednalo o průměrnou hladinu 0,04 % THC, zatímco fotoperioda CBG-Force se v průměru blížila hodnotě 0,14 %. I tak se bez problémů vejde do legálního limitu 0,2 %, který platí v Evropské unii. Na první pohled se nejedná o velký rozdíl, ale pro některé pěstitele operující legálně jsou tyto extrémně nízké hladiny THC velmi dobrou zprávou. Myslíme si, že důvodem pro vyšší množství THC zjištěné ve fotoperiodické verzi by mohl být delší část strávený ve vegetativní fázi.

Auto CBG-Force nevyroste v nějakou velkou rostlinu (měla by se vejít do jednoho metru výšky), ale přesto nabízí objemné výnosy konopí bohatého na CBG. Palice překypují pryskyřicí, ale nelepí jako odrůdy bohaté na CBD nebo THC. Existuje řada zdravotních obtíží, na které by CBG mohlo pomáhat, ale je potřeba provést více výzkumů, abychom mohli plně pochopit a popsat léčebný potenciál tohoto relativně nového kanabinoidu.

Typ: Feminizovaná
Fotoperioda: Autoflowering (Samonakvétací)
Genetika: Research Genetics
Prostředí: Indoor/Outdoor
Úroda: L
Sativa/Indica: -
Doba kultivace (od semínka do sklizně): 12 týdnů
Categories DP: Special Cannabinoids
CBG: 15%

Prodaváme: 1 - 3 - 7 ks semen v balení.
Pro více informací naštivte stránky výrobce:

https://dutch-passion.com/cs/semena-marihuany/auto-cbg-force

Jaký je rozdíl mezi CBD, CBG a THCV?

Více informací

850 Kč

Podle § 283 - § 287 je pěstování marihuany nezákonné a porušením tohoto zákona Vám hrozí tresty odnětí svobody za paragrafy:

- Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy
- Nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku
- Přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu
- Výroba a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu
- Šíření toxikomanie

Upozornění prodejce:

Veškerá semena jsou prodávána zapečetěna v originálních obalech, pro sběratelské, archivní a etnobotanické účely. Porušením obalu či naklíčením semen se můžete dopustit trestného činu Nedovolená výroba omamné a psychotropní látky, za což prodejce nenese žádnou odpovědnost. Jako společnost jsme proti ZNEUŽÍVÁNÍ jakýchkoliv nedovolených látek či látek evidentně poškozujících lidské zdraví a mysl. Ani jedna rostlina s obsahem THC více jak 0,3% není povolena. Bez ohlášení lze sít pouze certifikovaná osiva jako Finola, USO,...

Tato semena skladujte při teplotě 0-5 C a sejte pouze v případě, že se změní legislativa.