Kategorie

Odběr novinek [Newsletter]

Auto Lemon Kix ®(Lemon Zkittle) - Dutch Passion - autoflowering Zobrazit v plné velikosti

Auto Lemon Kix ®(Lemon Zkittle) - Dutch Passion - autoflowering

Indoor/Outdoor
Feminizovaná semínka samonakvétací
Životní cyklus - 12 týdnů
Produkce - XXL
Obsah THC -** %
Sativa Dominant

Auto Lemon Kix® je jeden z našich nejprodávanějších samonakvétacích hybridů. Nese v sobě prémiovou kvalitu genů ze západního pobřeží USA. Můžete si u něj všimnout specifického sladce ovocného aroma podobného slavné USA odrůdě “Candy” s malými barevnými paličkami.

Auto Lemon Kix byl stvořen poté, co byly hybridizované geny dobře známé USA Candy odrůdy a Las Vegas Lemon Skunku. S těmito dvěma vyjímečnými rodiči je Auto Lemon Kix velice výnosná genetika s vysokým obsahem TH*.

Můžete očekávat hutné lákavé a sladké aroma skunku, kyselou citronovou chuť a velice silný, dlouze trvající, euforický rauš. Tohle je odrůda, která sedí pěstiteli hledajícímu poslední a nejlepší USA geny s garantovanou výnosností a nekomplikovanou pěstitelskou zkušenost. Ve vnitřním řízeném prostředí si tato genetika vezme okolo 75 dní ze semínka po sklizeň při 20 hodinách světla denně. Příležitostné vysoce výnosné fenotypy mohou vyžadovat týden až dva extra navíc.
Venku tato odrůda vyžaduje zhruba 100 dní od semínka do sklizně.

Pro více informací navštivte stránky výrobce:

https://dutch-passion.com/cs/semena-marihuany/auto-lemon-kix

Více informací

950 Kč

Podle § 283 - § 287 je pěstování marihuany nezákonné a porušením tohoto zákona Vám hrozí tresty odnětí svobody za paragrafy :

- Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy
- Nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku
- Přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu
- Výroba a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu
- Šíření toxikomanie

Upozornění prodejce:

Veškerá semena jsou prodávána zapečetěna v originálních obalech, pro sběratelské, archivní a etnobotanické účely. Porušením obalu či naklíčením semen se můžete dopustit trestného činu Nedovolená výroba omamné a psychotropní látky, za což prodejce nenese žádnou odpovědnost. Jako společnost jsme proti ZNEUŽÍVÁNÍ jakýchkoliv nedovolených látek či látek evidentně poškozujících lidské zdraví a mysl. Ani jedna rostlina s obsahem THC více jak 0,3% není povolena. Bez ohlášení lze sít pouze certifikovaná osiva jako Finola, USO,...

Tato semena skladujte při teplotě 0-5 C a sejte pouze v případě, že se změní legislativa.