Kategorie

Odběr novinek [Newsletter]

Auto Brooklyn Sunrise® -  Dutch Poisson - autoflowering - 1 + 1 ZDARMA Zobrazit v plné velikosti

Auto Brooklyn Sunrise® - Dutch Poisson - autoflowering - 1 + 1 ZDARMA

AutoBrooklyn Sunrise se vyznačuje výrazně pikantní chutí a nabízí velké výtěžky silného konopí hojně pokrytého pryskyřicí. Genetika pochází z uznávaného východoamerického klonu „Brooklyn“ Diesel, pro který je typické jeho známé, syté aroma diesel a silné high. Tato odrůda byla zkřížena s AK genetikou oceňovanou znalci ze severní oblasti státu New York a upravena na feminizovanou, samonakvétací verzi. Výsledkem je kombinace nejlepší východoamerické genetiky, bohatého výtěžku a skvělé chuti ve formě samonakvétacího konopí se silným, přitom ale jemným high.
AutoBrooklyn Sunrise přináší neobvykle silné, zpočátku euforické high. Jedná se o dokonalou volbu na ráno / k snídani, odtud také název. Tato samonakvétací odrůda původem z „Velkého jablka“ bude jako doma v každé pěstírně uprostřed města a můžeme ji vřele doporučit.

50% Indica / 50% Sativa
Prostředí: Vnitřní, venkovní;Skleníkové
Výtěžek: Průměr
Kmen Type:Hybrid, Asia-Central, Asie Jihovýchodní, Střední Amerika a Karibik, Severní Ameriky a Kanaďan, Jižní Ameriky, Ruderalis
Indoor Doba růstu: Medium (56 až 90 dní).

Balení :3 a 7 semen v balení.

Pro více informací naštivte stránky výrobce.

http://www.dutch-passion.nl/cs/konopnych-semen/product/autobrooklyn-sunrise-lowryder-konop%C3%AD-semena/

 


Více informací

598 Kč

Podle § 283 - § 287 je pěstování marihuany nezákonné a porušením tohoto zákona Vám hrozí tresty odnětí svobody za paragrafy :

- Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy
- Nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku
- Přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu
- Výroba a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu
- Šíření toxikomanie

Upozornění prodejce:

Veškerá semena jsou prodávána zapečetěna v originálních obalech, pro sběratelské, archivní a etnobotanické účely. Porušením obalu či naklíčením semen se můžete dopustit trestného činu Nedovolená výroba omamné a psychotropní látky, za což prodejce nenese žádnou odpovědnost. Jako společnost jsme proti ZNEUŽÍVÁNÍ jakýchkoliv nedovolených látek či látek evidentně poškozujících lidské zdraví a mysl. Ani jedna rostlina s obsahem THC více jak 0,3% není povolena. Bez ohlášení lze sít pouze certifikovaná osiva jako Finola, USO,...

Tato semena skladujte při teplotě 0-5 C a sejte pouze v případě, že se změní legislativa.